Kuidas?

Kuidas Digimakset kasutada?

Erinevad võimalused Digimakse kasutamiseks:

MAKSENUPP

Kõige lihtsam viis Digimakse kasutamiseks on oma kontoga sisse logides paigaldada oma kodulehele, e-poodi või blogisse Digimakse maksenupp, mille kaudu saavad sinu kodulehe külastajad sulle toodete ja teenuste eest maksta.

Hetkel pakub Digimakse välja kolm maksenupu võimalust, kuid ajapikku lisame võimalusi ja erinevaid variatsioone juurde.

MAKSELEHT

Makseleht on Digimakse kõige lihtsam maksete vastuvõtmise võimalus, kus kasutajal on võimalik ühele tootele teha unikaalne Digimakse serveris asuv veebileht, millele genereeritakse makselehe link.

Antud linki on võimalik jagada näiteks Facebookis ja mujal sotsiaalmeedias ning mille kaudu saavad huvilised antud toote/teenuse eest tasuda.

Makseleht on eelkõige mõeldud kasutamiseks neile, kes ei oma isiklikku veebilehte või blogi kuid kes sooviksid siiski oma toodet/teenust müüa.

API INTEGRATSIOON

Digimakse API funktsioon võimaldab veebiarendajatel luua dünaamilisi rakendusi, mis võimaldaksid läbi Digimakse vastu võtta ja saata makseid. Täpsemad juhised API integratsiooniks leiad Digimakse API lehelt.

VÄLJAMAKSED

Digimakse konto on seotud kasutaja reaalse pangakontoga ning tal on õigus iga hetk teostada väljamakse oma arveldusarvele. Digimakse.ee võtab teenustasuks 1 euro väljamakselt sõltumata väljamakse summast.

Tahad teada miks digimakseid kasutada? Kliki siia.