Abi

Kuidas luua Digimakse Makselehte?

P.S. Seda ei ole enam võimalik teha.

Digimakse Makselehe kaudu on kasutajal võimalik luua lihtne veebileht konkreetsele tootele või teenusele, millel on küljes juba pankade makselingid. Makselehte on võimalik jagada nii sotsiaalmeedia saitidel nagu Facebook, Twitter, Rate jne kui ka kõikvõimalikes kuulutusteportaalides ning e-posti vahendusel. Läbi Makselehe saavad sõbrad, tuttavad või niisama kliendid sooritada kohe ostu läbi sinu Makselehel olevate pangalinkide kaudu. Raha laekub sinu Digimakse arvele koheselt.

Vaata kindlasti ka meie korduma kippuvate küsimuste lehte, blogi, ja teisi abilisi.

Vaatame siis lähemalt kuidas Makselehe tegemine käib.

Esimene Samm

Registreeru kasutajaks või logi sisse.

Teine Samm

Sind suunatakse Digimakse kasutaja avalehele, kust vali menüüst Makselehed.

Kolmas Samm

Uue makselehe loomiseks vajuta „Loo uus makseleht“.

Neljas Samm

Sisesta müüdava toote või teenuse andmed, lisa pildid ja tarnetingimus. Kui kõik on sisestatud, vajuta nupule „Loo leht“.

Viies Samm

Vaata üle Makselehe andmed, et kas kõik on õige. Nüüd pole muud kui võid soovitada ja jagada seda Facebookis või siis vajutades „Ava“ nupule, näed Makselehte kus su kliendid maksta saavad. Makselehe URL-i võid kopeerida kasvõi e-posti kirja sisse, kuulutusteportaalidesse või kuhu iganes. Kasuta seda linki nii hästi kui oskad, et oma müüdavat tootet võimalikele ostjatele pakkuda.

Kuues Samm

Selline näeb välja Digimakse Makseleht. All on pangalingid, kust ostjad saavad sulle kohe kauba või teenuse eest tasuda.