KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on Digimakse?

Digimakse on pangalingi makseid vahendav keskkond, mille abil saab igaüks enda kodulehele paigaldada nupukese, mille abil saab klientidelt või teistelt isikutelt vastu võtta makseid.

Kuidas Digimakse toimib?

Peale Digimakse keskkonnas registreerimist saate Maksenupu alt omale genereerida soovitud nupukese, mille paigaldate oma kodulehele. Kui teie kodulehe külastaja soovib sealt sooritada teenuse või toote ostu, saab ta teile tasuda Digimakse nupukesele vajutades läbi Eesti pangalinkide. Tasutud summa kantakse hetkeliselt Teie Digimakse kontole, kust on võimalus see edasi kanda oma isiklikule pangakontole.

Milleks võin Digimakset kasutada?

Digimakse on lihtsaim võimalus paigaldada oma kodulehele nupuke, mille kaudu sinu lehe külastajad saavad maksta osutatud teenuste või ostetud toodete eest.

Mõned näited kasutusvõimalustest:

Reelika on usin käsitööehete meisterdaja. Iga päev valmib tal kaks-kolm unikaalset ehet. Ta paneb oma ehete pildid välja oma blogisse ning sooviks need oma blogi külastajale maha müüa. Reelika asetab oma ehtepildi taha Digimakse nupukese koos juba määratud hinnaga ning ennäe juba järgmisel päeval on tal õnnestunud maha müüa mõned ehted. Makse toimus Digimakse vahendusel läbi Eesti pangalinkide.

Andres omab Tallinnas tuntud laste sünnipäevatuba, kus iga päev käib tihe sagimine ja sünnipäevatubade broneerimine. Andres on hädas sellega, et pidevalt tuleb jälgida oma arveldusarvet, kõikidel klientidel ei pruugi olla LHV pangakontot nagu Andresel ning maksete laekumine võtab aega, tuleb tegeleda maksekorralduste saatmistega jne. Keeruline. Andres asetab iga erineva hinnaga toote/teenuse taha Digimakse nupukese ning kõik mured saavad lahendatud. Kliendid maksavad Digimakse vahendusel oma sobivat kodupanga linki kasutades ning Andresele laekub raha broneeringute eest mugavalt tema Digimakse kontole.

Mis on Digimakse eelised?

Digimakse nupukese kodulehele paigaldamine on lihtsamast lihtsam, samuti ei ole vaja hakata liituma erinevate pankadega ega maksta ka liitusmistasusid. Teie veebilehe külastajad saavad koheselt hakata pakutavaid kaupu või teenusid ostma.

Loe veel siit: Miks digimaksed?

Mis on Digimakse Makseleht?

Makseleht on Digimakse kõige lihtsam maksete vastuvõtmise lahendus, kus kasutajal on võimalik ühele tootele (sama toote/teenuse kogus võib olla suurem) teha unikaalne Pealkirjast, Hinnast, Kirjeldusest ja Fotost koosnev Digimakse serveris asuv veebileht, millele genereeritakse unikaalne link. Antud linki on võimalik jagada näiteks Facebookis ja mujal sotsiaalmeedias ning mille kaudu saavad huvilised antud toote/teenuse eest tasuda. Makseleht on eelkõige mõeldud kasutamiseks neile, kes ei oma isiklikku veebilehte või -blogi ning sooviksid siiski oma toodet/teenust müüa.

Kui palju maksab Digimaksega liitumine?

Liitumine on tasuta. Piisab vaid konto loomisest Digimakse kekkonnas.

Kui suured on teenustasud?

Digimakse võtab teenustasudeks 3% makselt  ja ühe euro väljamakselt kui soovite kanda Digimakse kontole laekunud raha oma isiklikule pangakontole.

Kas Digimakse on turvaline?

Täpsemalt loe Digimakse turvalisusest siit: Turvalisus

Kuidas kasutab Digimakse minu isiklikke andmeid?

Täpsemalt loe Digimakse isiklike andmete kasutamise kohta siit: Privaatsus

Kaua võtab aega kui makse laekub minu Digimakse kontole?

Edukas makse ilmub vaid mõne sekundi jooksul Teie Digimakse kontole.

Kui kiiresti kantakse raha Digimakse kontolt isiklikule pangakontole?

Ülekanne teostatakse kolme nädala jooksul.

Miks ma ei näe kohta kust saan teostada väljamakset oma pangakontole?

Maksete all ilmub Teie Konto jäägi kõrvale nupuke Teosta väljamakse kui Teie kontojääk on vähemalt 1 euro.

Kuhu ma sisestan oma pangakonto andmed?

Vajutades nupule Teosta väljamakse, suunatakse Teid väljamakse teostamise lehele, kuhu saate sisestada oma pangarekvisiidid kuhu soovite Digimakse kontol oleva summa kanda.

Kas alaealine võib registreerida omale Digimakse konto?

Digimakse teenust on võimalik kasutada alaealisel kes on vähemalt 14 aastat vana, kellel on selleks vanemate või eestkostja kirjalik luba. Samuti peab alaealine vähemalt 14 aastane isik omama isiklikku pangakontot Digimaksega liitumisel.

Kas maksete laekumise infot saab tellida ka enda e-mailile?

Jah. Selleks tuleb seadistada makse teavitus e-mail mida saad teha Maksete seaded lehel.

Kuidas kustutada oma Digimakse kontot?

Selleks tuleb saata e-post oma sooviga info ( at ) digimakse (.) ee, oma kasutajanimi ning soovitatavalt ka põhjendus, miks soovite kontot kustutada.