Turvalisus

Usaldusväärne teenusepakkuja suurendab müüki

Digimakse on Eesti esimene makseteenuse pakkuja ja nähtav tuhandetele tarbijatele iga päev. Kasutades Digimakse teenust äratate oma klientide ees usaldust ning suurendate oma lehe külastatavust.

Pettuste ennetamine

Digimakse makseteenus kasutab pettuse ärahoidmiseks spetsiaalset väljatöötatud maksesüsteemi. Meie tõhus kontrollmehhanism võimaldab ennetada pettusi ning andmete väärkasutust juba eos ning suudame hoida pakutava teenuse üliturvalisena koostöös Eesti suuremate pankadega.

Turvaline krüpteering

Digimakse kasutab andmeedastuseks krüpteeritud algoritmi HTTPS koos RSA 2048 bitise võtmega ning SHA 256 sertifikaati. Kõik maksed teostatakse kasutades turvalist krüpteeringut SSL. Selleks ilmub teie brauseri veebiaadressi ette luku märk, mis tähendab et keegi kolmandatest isikutest väljaspool sinu arvutit ei saa sinu andmetele ligi. Digimakse ei salvesta kasutaja pangarekvisiite ja isiklikke andmeid. Makseinformatsioon ja pangaandmed edastatakse otse pangalingipartner panka, kelle makseviisi olete Digimakse lehelt valinud.

Koolitus ja personal

Kõik Digimakse arendamisega seotud isikud on läbinud taustauuringu ning vastavasisulise koolituse, mis garanteerib ettevõtte usaldusväärsuse ning operatsioonide turvalisuse.

Teie raha turvalisus

Teie Digimakse kontol olev raha on deponeeritud Digimakse.ee turvalisele kontole.

Tagasiside ja reklamatsioonid

Digimakse.ee käsitleb kõiki turvalisuse juhtumeid ääretu tõsidusega. Juhul, kui olete avastanud Digimakse süsteemis turvalisuse probleemi, palume sellest viivitamatult teada anda sellel lehel: https://digimakse.ee/kontakt/