Privaatsus

Sinu privaatsus on meile oluline!

Digimakse.ee austab väga oma kasutajate privaatsust. Käesolevaga anname lubaduse mitte jagada sinu informatsiooni kolmandatele isikutele. Avaldame kolmandale isikule kasutaja andmeid ainult juhul, kui oleme saanud selleks lepingus või muul viisil fikseerituna kasutaja nõusoleku või kui andmete avaldamist nõutakse meilt seaduse alusel (nt notar, uurimisorganid).

Millist infot Digimakse sinu kohta kogub?

Kui kasutad Digimakse teenust, võime küsida sinu nime, e-posti aadressi ja muid kontaktandmeid. Me võime alles hoida ka meievahelise kirjavahetuse.

Meie veebilehe külastatavuse analüüsiks kasutame Google Analytics tarkvara, mis salvestab iga külastaja kohta anonüümset infot.

Kuidas Digimakse seda infot kasutab?

Digimakse ainus eesmärk kogu selle info kogumise juures on pakkuda sulle kvaliteetsemat ja turvalisemat teenust. Aeg-ajalt me võime sind informeerida uuendustest, saata uudiskirju või teemakohalisi pakkumisi. Statistilist infot me kasutame oma veebikeskkonna arendamiseks, et see vastaks rohkem lehe kasutajate huvidele.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadust või muust õigusaktist.

Kasutustingimused

Digimakse lehte kasutades nõustud sa nende tingimustega, mis siin lehel kirjas.

Küpsised ja IP aadressid

Selleks, et pakkuda informatsiooni ja lahendusi, mis on spetsiaalselt mugandatud ja kohandatud meie lehekülgede kasutajatele, kasutame küpsiseid, läbipaistvaid GIF või sarnaseid faile, et salvestada või otsida teiega seonduvat informatsiooni. Lisaks eelpoolmainitule, salvestatakse lehekülje haldamiseesmärkidel ka mõningal määral tehnilist informatsiooni. Sellist automaatselt tekitatud informatsiooni ei kasutata külastajate nimede, e-posti aadresside või teise samalaadse informatsiooni kogumiseks, millega võib üksikiskut otseselt tuvastada.

Küpsised

Küpsis on väike kogus andmeid, mille veebiserver saadab veebilehitsejale, kui külastate mingisugust lehekülge, ning see salvestatakse arvuti kõvakettale.

Tavaliselt kasutatakse küpsiseid:

– teie arvuti tuvastamiseks (nt. sisselogimise lihtsustamiseks või sobiva keele valimiseks)
– kasutajate arvu arvutamiseks erinevatel lehekülgedel.
– spetsiifiliste pakkumiste, klubide ja kampaaniate huvi seireks
– meie lehekülgede liiklusmustrite mõõtmiseks.

Veebilehitseja seadistused annavad teile võimaluse valida, kas nõustuda valikuga salvestada küpsiseid teie arvuti kõvakettale või keelduda sellest. Kui soovite keelduda küpsiste salvestamisest, siis on lehekülje kasutamisvõimalused mõnevõrra piiratud.

Informatsioon veebilehitseja seadistamisest küpsistest keeldumiseks või küpsistest hoiatamiseks on saadaval teie veebilehitseja alajaotuses “Abi”. Kui soovite arvutist kustutada juba sinna salvestatud küpsiseid, siis tavaliselt võib neid leida kaustadest „Cookies” ja „Temporary Internet Files”.

IP aadressid

Veebilehekülje efektiivseks ja turvaliseks haldamiseks kogume ja salvestame IP aadresse piiratud aja jooksul. IP aadress on ainulaadne number, mille abil on võimalik tuvastada kasutaja Interneti-ühendust ning teie veebilehitseja saadab selle automaatselt iga kord, kui külastate veebilehekülge.

Lingid

Meie veebilehekülgedel võivad olla lingid teistele veebilehtedele. Digimakse ei saa võtta vastutust selle eest, kuidas teised leheküljed haldavad isiklikke andmeid. Seetõttu soovitame tungivalt lugeda hoolikalt teiste veebilehtede põhimõtteid isikliku informatsiooni haldamise kohta.

Kontakt

Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas me haldame teie isiklikku informatsiooni, siis saatke meile kiri siit: https://digimakse.ee/kontakt/

Kasutajad võivad meiega igal ajal ühendust võtta, et teatada oma soovist personaalseid pakkumisi mitte saada.

Turvalisus ja salajas hoidmine

Isiklike andmete kaitset ja puutumatust hinnatakse Digimakse.ee-s väga kõrgelt. Me kaitseme isiklikke andmeid väga hoolikalt lubamatu kasutamise, kaotuse või moonutamise eest.

Muudatuste sisseviimine käesolevatesse põhimõtetesse

Digimakse.ee uuendab ja muudab aeg-ajalt käesolevaid privaatsussätteid. Seetõttu soovitame, et kontrolliksite meie veebilehte külastades regulaarselt, kas mis tahes muudatusi on sisse viidud, enne kui edastate meile mis tahes isiklikku informatsiooni.