Mis on Digimakse?

Digimakse vahendusel saad paigaldada enda kodulehele pangalingi maksete võimalusi või koguda makseid ka ilma kodulehekülge omamata.

Loo makseleht ja müü tooteid sotsiaalvõrgustikes

Enam ei ole vaja klientidele järgi joosta ja seletada miks and toodete eest isiklikule pangakontole peavad maksma. Maksude tasumine on ka kordades lihstsam, kui ettevõtlustulud ja kulud kõigest muust eraldi on.

Iga kliendiga näost-näkku kokku saamine, lihtsalt raha korjamiseks on samuti minevik. Paar klikki ja raha on õigel kontol, Sinu kliendile mugaval viisil.

Lisa Eesti pangalingid oma kodulehele.

Eesti turul ei ole veel krediitkaardid, krediitkaardi makseterminalid ja Paypal nii levinud kui mujal maailmas ja 73% klientidest soovivad siiski makseid teha läbi oma kodupanga. Pangalinkide ühendamine epoega on kallis, selle jaoks on tõenäoliselt arendajat vaja ja see on tüütu töö. Meie lahendame Sinu jaoks selle mure.

P.S. Tegemist on beetaversiooniga. Tegeleme hetkel selelga, et muuta keskkond turvalisemaks ja paremaks ning pakkuda parimat teenust. Täname mõistva suhtumise eest – Digimakse meeskond.

Täna on meil kõik tuntumad pangalingid vaid paari hiirekliki kaugusel ning liitumine ja maksenupu paigaldamine on täesti tasuta. Lihtsaim viis muuta oma lehe külastajad maksvateks klientideks! ?

Mida kasutajad meist räägivad?

Avastasin enda jaoks Digimakse maksete kogumise võimaluse ning soovitan soojalt seda kõigile, kes müüvad oma tooteid netis. Digimakse makselehega saavad mu sõbrad hõlpsalt kanda mulle raha erinevate fototoodete eest.

Digimakse kasutamine on imelihtne. Paari hiireklikiga loon makselehe, mida Facebookis hõlpsasti jagada saab ning mis võimaldab mu klientidel kohe toodete eest tasuda.

Leave a Comment

four + 17 =