Kuidas saad Digimakse lahendusest kasu sina?

Digimakse on arendatud erinevatele sihtgruppidele, arvesse võttes nende äri iseloomu, it alaseid teadmisi ning muid vajadusi. Seetõttu oleme jaganud Digimakse suures plaanis kolmeks:

1. Makseleht nendele kes tahavad müüa netis üksikuid tooteid oma sõpradele ja teistes müügikeskkonades;

2. Maksenupp neile, kes pääsevad ligi oma kodulehe koodile ning suudavad paigaldada html koodi sisse Digimakse nupu;

3. API lahendus neile, kellele ei ole programmeerimine võõras ning mille kaudu on võimalik Digimakse lahendus veelgi paremini integreerida suuremate netipoodidega.

Vaatame siis veidi lähemalt, et mida need võimalused endast kujutavad:

Makseleht

Makselehe loomise idee sai alguse erinevates sotsiaalvõrgustikes levivatest käsitööehetest ja teistest toodetest, mida meie sõbrad olid oma kätega valmistanud. Tootest tehakse reeglina pilt, riputatakse kas Facebooki või mujale lehele üles ning müüakse oma sõpradele, tuttavatele jne. Aga siis läheb asi keeruliseks kui tõesti keegi seda toodet osta taha, hakatakse vahetama e-poste, pangarekvisiitem kontrollima laekumisi, erinevates pankadest võtavad ülekanded palju aega. Ühesõnaga tekib terve rida protseduure, mida Digimakse makselehe lahendust välistab.

Nimelt on kõikidel Digimakse kontoomanikel võimalus Makselehe menüüd klikkides üles laadida oma toote pilt, määrata sinna soovitud hind, kogus, tarnetingimus ja muu lisainformatsioon ning Digimakse genereerib juba edasi automaatselt makselingi antud tootele. Seda makselinki on siis võimalik omakorda jagada nii Facebookis kui ka teistes müügikanalites ning kõikidel huvilistel on siis juba võimalus seal lingil klikates maksta antud toote eest kasutades Digimakse lehel olevaid Eesti pangalinke. Raha laekub loetud sekundite jooksul sinu Digimakse kontole, kust on siis võimalik vaid ühe nupuvajutusega see raha kanda soovi korral oma reaalselt pangakontole.

Maksenupp

Maksenupu lahendus sobib eelkõige neile, kes juba omavad kodullehte, kus pakutakse erinevaid tooteid ja teenuseid, kuid mille tellimine käib läbi e-posti vormi või helistades. Digimakse maksenupp võimaldab sul genereerida unikaalse html koodi, mille saad siis kopeerida oma veebilehele vastava toote või teenuse juurde. Maksenupu genereerimisel määrad sa ise toote või teenuse hinna sinu lehe külastaja maksma peaks Digimakse nupul klikates. Maksenupu lisamine nõuab ligipääsu veebilehe html koodile ning ka veidi koodi tundmist, et meie poolt antav html kood õigesse kohta paika saaks. Digimakse tugi on alati valmis omaltpoolt juhendama maksenupu paigaldamist, niiet võta julgelt ühendust kui küsimusi peaks tekkima.

API kutsung

Digimakse API lahendus on mõeldud eelkõige nendele kasutajatele, kes orjenteeruvad IT valdkonnas veidi enam ning kes sooviksid ära kasutada Digimakse API integratsiooni võimalusi. Digimakse API lehel on kirjas kõik vastavad parameetrid, kuidas toimub makse alustamine, kuidas makse kinnituse saamine ning kuidas toimub kontoväljavõtte tegemine. Küsimuste korral saad alati meiega ühendust võtta.

Nagu eelnevalt on näha, siis Digimakse pakub erineva raskusastmega teenuseid, kuid kui vaadata tagasi idee alge tekkimisele, siis toimus see pigem vajadusest tekitada maksete vastuvõtmise võimalus just neile, kelle emakeel pole programeerimine, kuid kes siiski sooviks tooteid hõlpsalt netis müüa ning tehingute eest ka tasu vastu võtta.

Loe ka meie viimast blogipostitust: kuidas Digimakse mõte idanes

Leave a Comment

12 + 20 =